Naša selekcija PGŽ nakon dva dana igranja izborila je sutrašnji nastup za treće mjesto koje se igra u 9,00 ujutro u dvorani Bojan Stranić Zagreb.
Inače naše djevojke do sad su igrale dvije utakmice u skupini
Izgubili su od Ancone 2:0 dobili selekciju Zagrebačke Županije 2:1
Te u polufinalu izgubile od ŽOK Osijeka 2:1 |